Антон Мирончук п’яний керував автомобілем: що собі дозволяє скандальний забудовник?

Антон Мирончук п’яний керував автомобілем: що собі дозволяє скандальний забудовник?

У ніч на 17 лютого в Ірпені поліція зупинила джип одіозного забудовника Антона Мирончука (очолює компанію «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП»). Є підозри, що за кермом він перебував напідпитку.Понятим виявився Сергій Ладовчин, активіст ГО «Закон і контроль». За його словами, порушник не надав посвідчення водія і техпаспорт на машину АІ0983НР (TOYOTA LAND CRUISER).

Натомість він просто кинув правоохоронцям ключі, забрав свої речі та пішов у невідомому напрямку. Поліцейські не вчиняли жодних дій.

Як відомо, Мирончука відносять до так званого «забудовного кола» відставного мера Ірпеня Володимира Карплюка. Не раз він був героєм негативних публікацій у ЗМІ.

Так, для проведення його незаконних забудов залучаються тітушки. Під час спроби забудувати у Бучі ділянку поблизу «Кампи» ці молодики спортивної статури обстріляли та побили місцевих жителів, які захищали зелену зону.

Виникають питання й щодо якості житла, яке споруджує «Орлан», з боку новоселів. Це, зокрема, на собі відчули жителі ЖК «Фаворит».

П’яний «Орлан»: є підозра, що одіозний ірпінський забудовник Мирончук перебував за кермом напідпитку

Якщо торкатися правил дорожнього руху, то Мирончук і тут встиг «засвітитися». Приміром є його паркування на «зебрі» навпроти приміщення Ірпінської міської ради.

По материалам:  poglyad.tv

Pult