Григорій Самардак «нарвався» на кримінальну справу

Григорій Самардак «нарвався» на кримінальну справу

Державним бюро розслідувань проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019080000000211 від 17.05.2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Як нам стало відомо, досудове розслідування проводиться відносно голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. З матеріалів справи вбачається, що посадові особи облради, зловживаючи своїм службовим становищем, у порушення вимог земельного та водного законодавства, передали під забудову земельні ділянки в прибережній захисній смузі на узбережжі Азовського моря.

Йдеться про виділення родині Романових земельної ділянки за адресою смт Кирилівка, вулиця Коса Пересип, 48. Саме за вказаною адресою знаходиться готель преміум-класу Beluga, який розпочав працювати у поточному році. За відгуками відвідувачів, готель за своїм сервісом нічим не поступається курортам Туреччини. Але вартість за окремі номери є навіть вищою за деякі закордонні готелі: найдешевший номер – від 3400 гривень на добу, найдорожчий (сімейний люкс) – 7400 грн. на добу.

З вересня поточного року Роман Романов, у зв’язку з обранням Сергія Мінько народним депутатом України, виконує обов’язки мера Мелітополя, а його батько Віктор Романов є  депутатом Запорізької обласної ради від об’єднання «Самопоміч».

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що за підсумками 2018 року депутат Мелітопольської міськради Роман Романов та його батько депутат облради Віктор Романов очолили рейтинг найбагатших представників місцевої влади у Запорізькій області. У 2018 році Романов-молодший задекларував сукупний дохід у сумі 3,5 мільйона гривень.

По материалам:  zp-fakty.net.ua

Pult