Порошенко заявив, що двері НАТО та ЄС відкриті для України

Україна зробила свій геополітичний вибір і двері НАТО та Європейського союзу для нашої держави є відкритими.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з громадсько-політичним активом Черкаської області, передає прес-служба президента.

"Ми крок за кроком наближаємося до членства в Євросоюзі і до членства в НАТО. І не вірте тим скептикам, які кажуть, що цього ніколи не буде", — сказав він.

Президент також повідомив, що українська делегація повернулася з сесії Парламентської Асамблеї НАТО, а міністр закордонних справ України Павло Клімкін повернувся з засідання комісії стратегічного партнерства Україна-США, про проведення якого було домовлено під час його зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

"І там, і там було чітко заявлено – двері НАТО для України відкриті", – сказав Порошенко.

При цьому він додав, що "все залежить від нас". "Проводьте реформи, змінюйте країну і все буде добре. Це саме стосується і Європейського Союзу", – додав Порошенко.

Глава держави зазначив, що найближчими днями Конституційний суд розгляне питання президентської ініціативи включення до Основного закону "мети нашої політики – членство в ЄС та НАТО", а Верховна Рада, в свою чергу, проголосує ці зміни до Конституції України.

При цьому він висловив сподівання, що парламент підтримає ці зміни до Основного закону конституційною більшістю.

"І ми зробимо наш рух, наші кроки невідворотними. Чому це легко робити? Тому, що народ це підтримує", – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, раніше в НАТО заявили, що для вступу в Альянс Україна має продовжувати реформи.

admin